KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197349
nr 1619 7349
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Venedig. Olja på pannå, 18x30 cm, yttermått inklusive ram: 23x35 cm
Kondition: slitage, skador, skadad ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:16:16
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor